top of page

Testimonials

MAN_Logo_pos_100.jpg
METIN .S
ANKARA, TURKEY
Ankara da MAN Fabrikasında çalışıyorum, işe giriş sürecindeki Toefl ayarındaki İngilizce sınavını Robert Hocayla yaptığım çalışmalar sayesinde başarı ile geçtim. Kendisine minnettarım. Pratiğini geliştirmek isteyenler için , özelliklede Toefl öğrencileri için bir fırsattır. Anadili ingilizce olan bir ingilizce öğretmeninden ders almak , beni çok geliştirdi. Şu anda yurtdışına satışlarda kendimi çok rahat ifade edebiliyorum.
1548.jpg
CIHAN A.
ANTALYA, TURKEY
Uzun süren bir arayışın ardından TOEFL hazırlık taktik dersler ve speaking için Robert i seçtim. Şimdiden söyleyebilirim ki bu fiyat aralığında daha iyi bir İngilizce öğretmeni bulmak muhtemelen imkansız. Şüphesiz tavsiye ederim
flag-2373370_960_720.jpg
IZZET K.
ANTALYA, TURKEY
Sadece sınavlara yönelik değil genel ingilizce için de kesinlikle tavsiye ediyorum bilhassa speaking problemi olan arkadaşlarıma.Antalyadaki para tuzağı kurslara paranızı kaptıracağınıza daha az saat de olsa Robert'dan ders almanızı öneririm. Hem iyi bir öğretmen hem bir arkadaş hem de bir motivasyon koçunuz olacağından şüpheniz olmasın.
1548.jpg
ANIL C.
ANTALYA, TURKEY
Robert'la tanışana kadar bir kaç eğitmenle daha görüşmüştüm fakat özellikle TOEFL hazırlık konusundaki farkını daha ilk görüşmeden ortaya koymuştu. Anadilinin İngilizce olması avantajının yanısıra, standart eğitim tekniklerinin dışında, kendi tarzıyla dersleri daha etkili kılıyor. TOEFL'a çok hakim olmasının yanında, 7 senelik tecrübesiyle, her seviyeden İngilizce eğitimi verebilecek donanımda bir eğitmen. Derslere disiplinli şekilde hazırlanması ve sürekli motive edici yönlendirmeleriyle işini ciddiye aldığını farkettiriyor. Ders esasındaki yaratıcı konularla öğrencisini sürekli konuşmaya teşvik ediyor. Ben bu sayede, farkında olmadan, İngilizce konuşma konusundaki özgüvemi tekrar kazandığımı farkettim. Ayrıca siz öğrenme konusunda ne kadar istekli olursanız, Robert'ta bir o kadar özverili davranarak ders saatlerinde esneklik sağlayabiliyor. Bu da derslerin daha keyifli ve sosyal bir ortamda ilerlemesine katkı sağlıyor. Sonuç olarak Antalya'da belki daha ucuzu bulunabilir ama daha iyisi asla. Ayrıca yukarıda saydığım avantajları göz önünde bulundurarak, daha önce yaptığım görüşmelerle kıyasladığımda piyasa fiyatının altında bile ders verdiğini söyleyebilirim.
bottom of page